Brunch z Designem*

 

Salon ekskluzywnego wyposażenia wnętrz "Empir Exclusive" oraz marka
designerskich mebli "onoMono" zapraszają architektów i projektantów wnętrz
na "Brunch z designem", który odbędzie się w środę 5-go grudnia 2012 o godz. 11:00 przy ul. Kasprzaka 6.
Spotkanie adresowane do architektów i projektantów wnętrz. 

Podczas smacznego brunchu w atmosferze luksusu i w otoczeniu wyjątkowych mebli przedstawione zostaną najświeższe prognozy trendów opracowane przez jedną z najważniejszych światowych agencji trendforecasterskich "Fashion Snoops". Jej surrealistyczne spojrzenie na design roku 2014 zrelacjonuje doświadczona dziennikarka i projektantka Monika Onoszko. Uczestnicy dowiedzą się o tym czy absurd może być praktyczny i jak trendy czerpiące inspiracje z komedii mogą wkraść się do luksusowego sektora high-end. Zobaczą też dziesiątki slajdów ilustrujących inspiracje surrealizmem, który w tendencjach na rok 2014 zaprezentuje się w kilku odsłonach: Absurdity- trend oparty na absurdzie i wątkach komediowych, Distorted Reality- prezentujący inspiracje niepokojące, wywołujące poczucie osaczenia oraz Trompe l'oeil - inspirowany starą francuską techniką malarstwa iluzorycznego, ale przedstawionego w sposób nowoczesny i nieco odrealniony. Równie daleko od ziemi będzie lewitować kolejna dawka inspiracji mówiąca o wpływie sztuki na design, czerpiąca pełnymi garściami z motywów chmur i innych zjawisk atmosferycznych.

Uzupełnieniem wykładu o tendencjach będą krótkie prezentacje czterech polskich producentów: doskonale wpasowującej się w potrzeby konsumentów firmy Sits, znanej z unikalnych projektów Noti, pełnej nowoczesnych form Bizzarto oraz bogatej w innowacje oferty firmy Tempur.

Podczas spotkania zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody w kwocie 7
tys. zł: fotele firm Noti oraz Sits, poduszki Tempur oraz onoMono, ażurowy stolik
Bizzarto. Ponadto każdy z uczestników otrzyma darmową roczną prenumeratę magazynu „Ambiente” poświęconego tematyce wystroju wnętrz.
Wymagane potwierdzenie przybycia na mail exclusive@empir.com.pl, onomono@onomono.pl lub telefonicznie: 501839788.


wykład
Stronka o design'ie.